Müşteri Temsilcisi 0536 597 3810

Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat  Koşulları

Sipariş verilen 1 iş günü içerisinde kargoya verilir.Siparişleriniz PTT kargo ile gönderilir. Tüm vergiler ve ücretler standart gönderim ücretine dahildir.Sipariş verdikten sonra sizlere tarafımızdan onay maili gönderilir, lütfen gönderilen bu maili inceleyerek, bütün bilgilerin doğru olduğundan emin olunuz. Eğer bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık bulunuyorsa, bizimle bilgi@erccamasirlik.com üzerinden irtibata geçiniz. Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış, ıslanmış vb. olan paketlerde beklenmedik bir durum ya da sorunlu ürünle karşılaşırsanız, paketi teslim almayınız, kargo yetkilisine tutanak tutturarak, paketin kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

ÜRÜN DEĞİŞİM HAKKI

Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren onbeş (15) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile size gönderim yapan ofisimizin adresine PTT Kargo ile karşı ödemeli (ücretsiz) gönderebilirsiniz. Aynı zamanda  bilgi@erccamasirlik.com mail adresine değişim yapmak istediğinize dair bilgi vermeniz gerekmektedir.Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmez. Tüm sorularınız için mesai günleri içerisinde 0536 597 3810 nolu telefonu arayarak yada bilgi@erccamasirlik.com mail adresimize mesaj atarak destek alabilirsiniz.